Strona Główna    Dostęp do Informacji    Redakcja    Rejestr Zmian    Statystyki    Kontakt   
Logo BIP
 



UWAGA!!!
Ta strona internetowa jest archiwalnym serwisem BIP, aktualizowanym do dnia 30.09.2022 r.
Aktualny serwis BIP Urzędu Miasta Torunia jest dostępny pod adresem: https://bip.torun.pl

Niedziela, 16.06.2024

Liczba wejść na stronę: 43002




Rady Okręgów - składy


Jednostki pomocnicze Gminy Miasta Toruń - VI kadencja (2021-2026):


RADA OKRĘGU NR 1 – PODGÓRZ
Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. Paderewskiego 5/11
podgorz@um.torun.pl
1.    Bryś Cezary
2.    Budnik Joanna
3.    Karolewska Kamila
4.    Laskowska Żaneta
5.    Matuszak Michał
6.    Ośmiałowski Bartosz
7.    Piwoński Arkadiusz
8.    Sadurski Piotr - Przewodniczący
9.    Tuszyński Michał
10.   Wrycza-Wilińska Hanna
________________________________________________

RADA OKRĘGU NR 2 – STAWKI
Szkoła Podstawowa Nr 14, ul. Hallera 79
stawki@um.torun.pl
1.    Derebecki Tomasz
2.    Jankowska Milena
3.    Kocurek Anna
4.    Krystoforska-Bełwon Lidia
5.    Laskowska Agnieszka
6.    Nath Maciej
7.    Rudewicz Wioletta
8.    Ślot Michał
9.    Winiarski Łukasz - Przewodniczący
10.   Janowicz Weronika
________________________________________________

RADA OKRĘGU NR 3 - RUDAK
Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Rudacka 26-32
rudak@um.torun.pl
1.    Deptuła Michał
2.    Iwanowska Barbara - Przewodnicząca
3.    Kuczmarska Iwona
4.    Pacuk Dariusz
5.    Rutecka Joanna
6.    Szczerbiak Szymon
7.    Szczesna Sylwia
8.    Wieczorek Wacław
9.    Wojciechowska-Berdzik Mirela
10.   Wolf Wiesław
________________________________________________

RADA OKRĘGU NR 4 - CZERNIEWICE
Szkoła Podstawowa Nr 34, ul. Włocławska 237/239
czerniewice@um.torun.pl
1.    Babiuk Adam
2.    Jasiakiewicz Tomasz
3.    Jasińska Hanna
4.    Kania Wiesław  - Przewodniczący
5.    Laurentowicz Marianna
6.    Leśniewicz Anna
7.    Malinowska-Pelczar Agnieszka
8.    Mądrzejewski Piotr
9.    Szczerbiak Jakub
10.  Szymkiewicz Tomasz
________________________________________________

RADA OKRĘGU NR 5 - KASZCZOREK
Szkoła Podstawowa Nr 27, ul. Turystyczna  19
kaszczorek@um.torun.pl
1.    Angowska Gertruda
2.    Kołowski Krzysztof - Przewodniczący
3.    Koszelak Jacek
4.    Madej Jacek
5.    Makowiecki Zygmunt
6.    Nowak Marek
7.    Okruciński Daniel
8.    Pietkiewicz Grzegorz
9.    Sztangierski Radosław
10.   Widliński Tomasz
________________________________________________

RADA OKRĘGU NR 6 - BIELAWY-GRĘBOCIN
Szkoła Podstawowa Nr 35, ul. Krynicka 8
bielawy-grebocin@um.torun.pl
1.    Brożek Katarzyna
2.    Ciżmowska Daniela
3.    Kwiatkowski Jan
4.    Liberadzki Paweł - Przewodniczący
5.    Osiński Arkadiusz
6.    Przybysz Jan
7.    Rygielski Andrzej
8.    Wawrzak Małgorzata
9.    Wiśniewski Edward
10.   Witkowska Longina
________________________________________________

RADA OKRĘGU NR 7 – SKARPA
Szkoła Podstawowa Nr 18, ul. Kard. S. Wyszyńskiego 1/5
skarpa@um.torun.pl
1.    Kempara Marta
2.    Kędzierska Halina
3.    Krzyżelewska-Grinberg Anna
4.    Kurzac Joanna
5.    Lubryka Tomasz - Przewodniczący
6.    Przygodzka Joanna
7.    Przygodzki Jacek
8.    Sulik Michał
9.    Ważny Agnieszka
10.   Zabłocki Tomasz
________________________________________________

RADA OKRĘGU NR 8 – RUBINKOWO
Szkoła Podstawowa Nr 8, ul. Łyskowskiego 28
rubinkowo@um.torun.pl
1. Bartczak Monika
2. Czekaj Dorota
3. Cziczak Jarosław
4. Grabas Dariusz Adam
5. Grabowski Rafał
6. Kowalczyk Katarzyna - Przewodnicząca
7. Osmański Wojciech
8. Tomaszewska Renata
9. Walichniewicz Dominika
10. Zielińska Aniela
_________________________________________________

RADA OKRĘGU NR 9 – JAKUBSKIE-MOKRE
Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Łąkowa 13
jakubskie-mokre@um.torun.pl
1.   Borkowska Joanna - Przewodnicząca
2.   Borkowska Krystyna
3.   Marach Anna
4.   Marach Piotr
5.   Mendyka Szymon
6.   Micun Medard
7.   Noga Magdalena
8.   Sińczak Tomasz
9.   Teus Daria
10.  Żuchowska Joanna
________________________________________________

RADA OKRĘGU NR 10 - WRZOSY
Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9, tel. 796035904
wrzosy@um.torun.pl
1.    Kiełpiński Jacek
2.    Litkowska Małgorzata
3.    Strzemeska Regina
4.    Łowicki Marcin - Przewodniczący
5.    Kwiatkowski Arseniusz
6.    Noskowicz Barbara
7.    Jaruszewski Wojciech
8.    Ruszkowski Łukasz
9.    Strzemeski Krzysztof
10.  Zaremba Danuta
________________________________________________

RADA OKRĘGU NR 11 - CHEŁMIŃSKIE
Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Żwirki i Wigury 49
chelminskie@um.torun.pl
1.    Kardasz Justyna
2.    Zglińska Anna
3.    Trapnell Beata - Przewodnicząca
4.    Liegmann Iwona
5.    Heller Michał
6.    Gulak-Lipka Patrycja
7.    Wiznerowicz Piotr
8.    Wiese Tomasz
9.    Wyrzykowska-Antkiewicz Monika
10.   Śledź Robert
________________________________________________

RADA OKRĘGU NR 12 – STAROMIEJSKIE
Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Wielkie Garbary 9
staromiejskie@um.torun.pl
1.    Dubilewicz Beata
2.    Furmanek Waldemar
3.    Furmanek Patrycja Elżbieta
4.    Jarosz Adam - Przewodniczący
5.    Pranke-Zdziebło Beata
6.    Gorzycki Mariusz
7.    Smoliński Marek Janusz
8.    Gorzycka Kornelia
9.    Rucińska Karolina
10.  Tomaszewski Bartosz
________________________________________________

RADA OKRĘGU NR 13 - BYDGOSKIE
Szkoła Podstawowa nr 13, ul. Krasińskiego 45/47
bydgoskie@um.torun.pl
1.    Broniszewski Łukasz
2.    Jankowski Sylwester
3.    Kałdowska Małgorzata
4.    Kasiorkiewicz-Demko Aleksandra
5.    Krynicka-Szroeder Katarzyna
6.    Lamers Anna
7.    Mackiewicz Aldona
8.    Malchrowicz Agata
9.    Pekasiewicz Maria
10.  Stawiski Maciej - Przewodniczący



Składy Rad Okręgów poprzednich kadencji:


 

Metryczka
Podmiot udostępniający: BRM
Kto wytworzył: RO Nr 10
Data wytworzenia: 16-12-2012
Kto opublikował: Paweł Piotrowicz
Data publikacji: 00-00-0000 00:00:00
Kto zmodyfikował: Beata Czerwonka
Data ostatniej modyfikacji: 29-07-2022 14:04:25
bip.gov.pl U R Z Ą D   M I A S T A   T O R U N I A
Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Miasta Toruń
Strona Główna |  Dostęp do Informacji |  Redakcja |  Rejestr Zmian |  Statystyki |  Kontakt