Strona Główna    Dostęp do Informacji    Redakcja    Rejestr Zmian    Statystyki    Kontakt   
Logo BIP
 



UWAGA!!!
Ta strona internetowa jest archiwalnym serwisem BIP, aktualizowanym do dnia 30.09.2022 r.
Aktualny serwis BIP Urzędu Miasta Torunia jest dostępny pod adresem: https://bip.torun.pl

Czwartek, 18.04.2024

Liczba wejść na stronę: 42418




Dyżury radnych RMT


VIII kadencja (2018-2023)



Dyżur Przewodniczącego RMT Marcina Czyżniewskiego

każdy wtorek w godz. 9.00 - 10.00
po wcześniejszym umówieniu się tel. 56 61 18 727

Dyżury Wiceprzewodniczącego RMT Łukasza Walkusza
od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 18.00
po wcześniejszym umówieniu się tel. 692 909 783

Dyżury Wiceprzewodniczącego RMT Michała Rzymyszkiewicza
od poniedziałku do czwartku w godzinach od 10 do 18 pod nr tel. 504 260 149. Po uzgodnieniu terminu istnieje możliwość spotkania w Urzędzie Miasta Torunia.


Dyżury w Urzędzie Miasta Torunia,
ul. Wały gen. Sikorskiego 8, pokój nr 9, parter
tel. 56 61 18 768

2022 rok

Radny Michał Jakubaszek regularnie odbywa dyżury radnego w każdy pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca po uprzednim uzgodnieniu godziny dyżuru pod nr tel. 795 991 889.

Radna Kamila Beszczyńska regularnie odbywa dyżury radnej w każdy wtorek przed planowaną sesją w godz. 15-16 pod nr tel. 660-542-054.

Radny Jarosław Beszczyński regularnie odbywa dyżury radnego w każdy wtorek przed planowaną sesją w godz. 14-15 pod nr tel. 664-780-648.

Radny Sławomir Kruszkowski odbywa dyżury każdego dnia po uprzednim kontakcie i umówieniu telefonicznym pod nr  tel. 602 29 23 96.

Radny Bartłomiej Jóźwiak regularnie odbywa dyżury radnego w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca pod nr tel. 603-161-537.

Radny Piotr Lenkiewicz regularnie odbywa dyżury w pierwszy i ostatni wtorek miesiąca w godz. 14-17 pod nr tel. 669-953-868.

Radna Krystyna Żejmo-Wysocka odbywa dyżur radnej w każdy wtorek przed planowaną sesją w godz. 15-16 pod nr tel. 600 948 962.



06.12.2022 r.
dyżur pełni radny:
Dariusz Mądrzejewski w godz. 15:00 -17:00 po uprzednim umówieniu pod nr tel. 504895291

08.11.2022 r.
dyżur pełni radny:
Dariusz Mądrzejewski w godz. 15:00 -17:00 po uprzednim umówieniu pod nr tel. 504895291

25.10.2022 r.
dyżur pełni radny:
Jacek Krzyżaniak w godz. 14:00-15:00

18.10.2022 r.
dyżur pełnią radni:
Witold Waczyński w godz. 14:00-15:00
Katarzyna Chłopecka w godz. 17:00-18:00

12.10.2022 r.
dyżur pełni radny:
Jakub Hartwich w godz. 10.00-12.00 po wcześniejszym umówieniu w BRM

11.10.2022 r.
dyżur pełni radny:
Michał Wojtczak w godz. 15:00 -17:00

04.10.2022 r.
dyżur pełnią radni:
Dariusz Mądrzejewski w godz. 15:00 -17:00 po uprzednim umówieniu pod nr tel. 504895291
Jacek Krzyżaniak w godz. 14.00 - 15.00
Margareta Skerska Roman w godz. 16.00 - 17.00
Bartosz Szymanski w godz. 16.00 - 17.00
Maciej Krużewski w godz. 16.00 - 17.00

27.09.2022 r.
dyżur pełni radny:
Michał Wojtczak w godz. 15:00 -17:00

06.09.2022 r.
dyżur pełni radny:
Dariusz Mądrzejewski w godz. 15:00 -17:00 po uprzednim umówieniu pod nr tel. 504895291

28.06.2022 r.
dyżur pełnią radni:
Dariusz Mądrzejewski w godz. 15:00 -17:00 po uprzednim umówieniu pod nr tel. 504895291
Jan Ząbik w godz. 14.00-16.00
Danuta Zając w godz. 14.00-16.00

21.06.2022 r.
dyżur pełnią radni:
Witold Waczyński w godz. 14.00-15.00
Krystyna Żejmo-Wysocka w godz. 15.00-16.00

07.06.2022 r.
dyżur pełnią radni:
Dariusz Mądrzejewski w godz. 15:00 -17:00 po uprzednim umówieniu pod nr tel. 504895291
Witold Waczyński w godz. 14.00-15.00

24.05.2022 r.
dyżur pełni radny:
Dariusz Mądrzejewski w godz. 15:00 -17:00 po uprzednim umówieniu pod nr tel. 504895291

11.05.2022 r.
dyżur pełni radna:
Margareta Skerska-Roman: 16.00 – 17.00

10.05.2022 r.
dyżur pełnią radni:
Bartosz Szymanski: 16.00 – 17.00
Maciej Krużewski: 16.00 – 17.00

26.04.2022 r.
dyżur pełnią radni:
Dariusz Mądrzejewski w godz. 15:00 -17:00 po uprzednim umówieniu pod nr tel. 504895291
Piotr Lenkiewicz: 16.00-17.00

20.04.2022 r.
dyżur pełni radny:
Jakub Hartwich - 11.00-13.00, w biurze pani Poseł Iwony Hartwich, ul. Warszawska 4/8, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

5.04.2022 r.
dyżur pełnią radni:
Margareta Skerska-Roman: 16.00 – 18.00
Bartosz Szymanski: 16.00 – 18.00
Maciej Krużewski: 16.00 – 18.00
Dariusz Mądrzejewski w godz. 15:00 -17:00 po uprzednim umówieniu pod nr tel. 504895291

30.03.2022 r.
dyżur pełni radny:
Jacek Krzyżaniak w godz. 13:00 -14:00

15.03.2022 r.
dyżur pełnią radni:
Dariusz Mądrzejewski w godz. 14:00 -16:00  pod numerem telefonu 504895291
Witold Waczyński w godz. 14:00 -15:00

1.03.2022 r.
dyżur pełni radny:
Dariusz Mądrzejewski w godz. 14:00 -16:00  pod numerem telefonu 504895291

18.02.2022 r.
dyżur pełni radna:
Katarzyna Chłopecka w godz. 16:00 - 17:00

15.02.2022 r.
dyżur pełnią radni:
Dariusz Mądrzejewski w godz. 14:00 -16:00  pod numerem telefonu 504895291
Witold Waczyński w godz. 14:00 -15:00

1.02.2022 r.
dyżur pełni radny:
Dariusz Mądrzejewski w godz. 14:00 -16:00  pod numerem telefonu 504895291

25.01.2022 r.
dyżur pełni radny:
Witold Waczyński w godz. 14:00 -15:00

18.01.2022 r.
dyżur pełni radny:
Dariusz Mądrzejewski w godz. 14:00 -16:00  pod numerem telefonu 504895291

11.01.2022 r.
dyżur pełni radny:
Dariusz Mądrzejewski w godz. 14:00 -16:00  pod numerem telefonu 504895291


______________________________________________

2021 rok


Radny Michał Jakubaszek regularnie odbywa dyżury radnego w każdy pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca po uprzednim uzgodnieniu godziny dyżuru pod nr tel. 795 991 889.

Radna Kamila Beszczyńska regularnie odbywa dyżury radnej w każdy wtorek przed planowaną sesją  
w godz. 15-16 pod nr tel. 660-542-054.

Radny Jarosław Beszczyński regularnie odbywa dyżury radnego w każdy wtorek przed planowaną sesją w godz. 14-15 pod nr tel. 664-780-648.

Radny Jakub Hartwich sprawuje dyżury w dniach: 14 grudzień – w godz. 13-15, po wcześniejszym umówieniu pod nr tel. 56 61-18-727 (dyżur stacjonarny przy ul. Warszawskiej 4/8).

Radny Bartłomiej Jóźwiak regularnie odbywa dyżury radnego w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca pod numerem tel. 603-161-537.

Radny Piotr Lenkiewicz regularnie odbywa dyżury w pierwszy i ostatni wtorek miesiąca w godz. 14-17 pod nr tel. 669-953-868.

Radny Sławomir Kruszkowski odbywa dyżury każdego dnia po uprzednim kontakcie i umówieniu telefonicznym pod nr  602 29 23 96.


28.12.2021 r.
dyżur pełnią radni:
Dariusz Mądrzejewski w godz. 15:00 -17:00 po uprzednim umówieniu pod nr tel. 504895291
Krystyna Żejmo-Wysocka w godz. 15.00 - 16.00 po uprzednim umówieniu pod nr tel. 600648962

21.12.2021 r.
dyżur pełni radny:
Dariusz Mądrzejewski w godz. 15:00 -17:00 po uprzednim umówieniu pod nr tel. 504895291

14.12.2021
dyżur pełnią radni:
Jacek Krzyżaniak i Witold Waczyński w godz. 14.00-15.00, Dariusz Mądrzejewski w godz. 15:00 -17:00 po uprzednim umówieniu pod nr tel. 504895291

7.12.2021 r.
dyżur pełni radny:
D. Mądrzejewski g. 15:00 -17:00  po uprzednim umówieniu pod nr tel. 504895291

16.11.2021
dyżur pełnią radni:
Krystyna Żejmo-Wysocka - 15.30 - 16.30
Witold Waczyński – 14.00-15.00

19.10.2021
dyżur pełnią radni:
Witold Waczyński – 14.00-15.00
Margareta Skerska - Roman, Bartosz Szymanski, Maciej Krużewski - 15.30-16.30

12.10.2021
dyżur pełnią radni:
Dariusz Mądrzejewski – 15.00-17.00 (tel. 504-895-291)
Krystyna Żejmo-Wysocka - 15.30-16.30
Piotr Lenkiewicz g. 14.00-16.00 (tel. 669-953-868)
Margareta Skerska-Roman, Bartosz Szymanski, Maciej Krużewski – 16.00-18.00

14.09.2021
dyżur pełni radny:
Dariusz Mądrzejewski – 15.00-17.00 (tel. 504-895-291)

07.09.2021
dyżur pełni radny:
Witold Waczyński – 14.00-15.00

29.06.2021
dyżur pełni radny:
Dariusz Mądrzejewski – 15.00-16.00, tel. 504 895 291

24.06.2021
dyżur pełni radna:
Katarzyna Chłopecka – 16.30-17.30

22.06.2021
dyżur pełni radny:
Piotr Lenkiewicz – 14.00-16.00

15.06.2021
dyżur pełnią radni:
Krystyna Żejmo – Wysocka – 15.00-16.30, tel. 600-948-962
Witold Waczyński – 14.00-15.00

08.06.2021
dyżur pełni radny:
Dariusz Mądrzejewski – 15.00-16.00, tel. 504 895 291

01.06.2021
dyżur pełni radny:
Józef Wierniewski – 15.00-16.00

25.05.2021
dyżur pełnią radni:
Margareta Skerska-Roman – 16.00-18.00
Bartosz Szymanski – 16.00-18.00
Maciej Krużewski – 16.00-18.00


18.05.2021
dyżur pełnią radni:
Dariusz Mądrzejewski – 15.00-16.00, tel. 504-895-291
Jacek Krzyżaniak – 14.00 – 15.00

11.05.2021
dyżur pełnią radni:
Krystyna Żejmo – Wysocka – 15.00-16.30, tel. 600-948-962
Witold Waczyński – 14.00-15.00
Katarzyna Chłopecka – 15.00-16.00

04.05.2021
dyżur pełni radny:
Józef Wierniewski – 15.00-16.00

20.04.2021
dyżur pełni radny:
Dariusz Mądrzejewski – 15.00-16.00 (tel. 504-895-291)

13.04.2021
dyżur pełnią radni:
Krystyna Żejmo – Wysocka – 15.00-16.30 (tel. 600-948-962)
Witold Waczyński – 14.00-15.00
Katarzyna Chłopecka – 17.00-18.00

29.03.2021
dyżur pełni radny:
Jacek Krzyżaniak – 14.00-15.00

23.03.2021
dyżur pełni radny:
Piotr Lenkiewicz – 14.00-16.00
Dariusz Mądrzejewski – 15.00-16.00

16.03.2021
dyżur pełnią radni:
Margareta Skerska-Roman – 16.00-18.00
Bartosz Szymanski – 16.00-18.00
Maciej Krużewski – 16.00-18.00

9.03.2021
dyżur pełnią radni:
Witold Waczyński – 14.00-15.00
Krystyna Żejmo-Wysocka – 14.00-16.00 - dyżur odwołany

16.02.2021.
dyżur pełnią radni:
Witold Waczyński – 14.00-15.00 - dyżur odwołany
Piotr Lenkiewicz – 14.00-16.00 - dyżur odwołany
Jarosław Beszczyński – 14.00 -15.00
Kamila Beszczyńska 15.00-16.00

9.02.2021.
dyżur pełni radna:
Krystyna Żejmo-Wysocka – 14.00-15.00

26.01.2021
dyżur pełnią radni:
Margareta Skerska-Roman 16.00-18.00
Bartosz Szymanski 16.00-18.00
Maciej Krużewski 16.00-18.00
Dariusz Mądrzejewski 15.00-16.00 - dyżur odwołany

19.01.2021.
dyżur pełni radny:
Witold Waczyński – 14.00-15.00

12.01.2021.
dyżur pełni radna:
Krystyna Żejmo-Wysocka – 14.00-16.00

07.01.2021r.
dyżur pełni radny:
Jacek Krzyżaniak – 14.00-15.00

05.01.2021r.
dyżur pełnią radni:
Danuta Zając – 14.00-16.00
Jan Ząbik -  – 14.00-16.00

______________________________________________________________________

15.12.2020r.
dyżur pełnią radni:
Witold Waczyński – 14.00-15.00
Jarosław Beszczyński-14.00 – 15.00, tel. 664 780 648
Kamila Beszczyńska – 15.00 - 16.00, tel. 660 542 054

08.12.2020r.
dyżur pełni radny:
Dariusz Mądrzejewski – 15.00-16.00

01.12.2020r.
dyżur pełni radna:
Krystyna Żejmo-Wysocka – 14.00-15.00

27.10.2020r.
dyżur pełnią radni:
Danuta Zając  – 14.00-16.00
Jan Ząbik  – 14.00-16.00

24.11.2020 r.
dyżur pełnią radni:
Margareta Skerska-Roman – 16.00 – 18.00
Bartosz Szymanski – 16.00 – 18.00
Maciej Krużewski - – 16.00 – 18.00

17.11.2020 r.
dyżur pełnią radni:
Jacek Krzyżaniak - godz. 14.00-15.00
Witold Waczyński - godz. 14.00-15.00
Piotr Lenkiewicz – godz. 15.00 – 17.00
Jarosław Beszczyński-14.00 – 15.00
Kamila Beszczyńska – 15.00 - 16.00

03.11.2020 r.
dyżur pełnią radni:
Jacek Krzyżaniak - godz. 14.00-15.00
Dagmara Tuszyńska - godz. 15.00 - 16.00

20.10.2020r.
dyżur pełnią radni:
Witold Waczyński – 14.00-15.00 (dyżur odwołany z powodu choroby radnego)
Jarosław Beszczyński-14.00 – 15.00
Kamila Beszczyńska – 15.00 - 16.00, tel. 660 542 054

13.10.2020r.
dyżur pełnią radni:
Jacek Krzyżaniak - godz. 14.00-15.00
Piotr Lenkiewicz – godz. 15.00 – 17.00
Maciej Krużewski - – 15.00 – 17.00
Dariusz Mądrzejewski – 15.00-16.00

06.10.2020r.
dyżur pełnią radni:
Dagmara Tuszyńska – 15.00-16.00
Krystyna Żejmo-Wysocka – 15.00-16.00
Jacek Krzyżaniak - 15.00-16.00

29.09.2020r.
dyżur pełnią radni:
Margareta Skerska-Roman – 16.00 – 18.00
Bartosz Szymanski – 16.00 – 18.00
Maciej Krużewski - – 16.00 – 18.00

22.09.2020r.
dyżur pełnią radni:
Dariusz Mądrzejewski – 15.00-16.00
Katarzyna Chłopecka - 15.30-16.30

15.09.2020r.
dyżur pełnią radni:
Krystyna Żejmo-Wysocka – 14.00-15.00 - tel. 56 61 18 727
Dariusz Mądrzejewski – 15.00-16.00

08.09.2020r.
dyżur pełnią radni:
Jarosław Beszczyński-14.00 – 15.00
Kamila Beszczyńska – 15.00 - 16.00

01.09.2020r
dyżur pełni radny:
Witold Waczyński – 14.00-15.00


___________________________________________________________________


16.06.2020r.
dyżur pełnią radni: Kamila Beszczyńska – 15.00-16.00; Jarosław Beszczyński-14.00 – 15.00;

09.06.2020r.
dyżur pełni radny: Witold Waczyński – 14.00 – 15.00; Józef Wierniewski – 15.00 – 16.00

19.05.2020r.
dyżur pełni radny: Wojciech Klabun – 14.00 - 15.00; Margareta Skerska-Roman – 16.00 – 18.00; Bartosz Szymanski – 16.00 – 18.00

12.05.2020r.
dyżur pełnią radni: Kamila Beszczyńska – 15.00 - 16.00; Jarosław Beszczyński-14.00 – 15.00; Dariusz Mądrzejewski – 16.00-17.00; Katarzyna Chłopecka 17.00-18.00

05.05.2020r
dyżur pełnią radni: Jacek Krzyżaniak i Witold Waczyński – 14.00-15.00;

28.04.2020r.
dyżur pełni radny: Piotr Lenkiewicz – godz. 14.00 – 16.00

21.04.2020r.
dyżur pełnią radni: Kamila Beszczyńska – 15.00 - 16.00; Jarosław Beszczyński-14.00 – 15.00; Dariusz Mądrzejewski – 15.00-16.00; Katarzyna Chłopecka 17.00-18.00

14.04.2020r.
dyżur pełnią radni: Danuta Zając, Jan Ząbik – 14.00 – 16.00, Witold Waczyński – 14.00 – 15.00

07.04.2020r.

dyżur pełnią radni: Jacek Krzyżaniak i Wojciech Klabun – 14.00-15.00

31.03.2020r.
dyżur pełnią radni: Danuta Zając i Jan Ząbik – 14.00-16.00

24.03.2020r.
dyżur pełnią radni: Jacek Krzyżaniak – 14.00-15.00; Dariusz Mądrzejewski – 15.00-16.00; Margareta Skerska-Roman i Bartosz Szymanski – 16.00-18.00

17.03.2020r.
dyżur pełnią radni: Kamila Beszczyńska – 14.30-15.30; Jarosław Beszczyński-14.00 – 15.00; Witold Waczyński – 15.00-16.00; Katarzyna Chłopecka 17.00-18.00

12.03.2020r. (czwartek)
dyżur pełni radna: Dagmara Tuszyńska – 15.00-16.00

10.03.2020r.
dyżur pełni radny: Piotr Lenkiewicz – godz. 14.00 – 16.00

03.03.2020r.
dyżur pełnią radni: Wojciech Klabun – 14.00-15.00; Krystyna Żejmo-Wysocka – 15.00-16.00

25.02.2020r.
dyżur pełnią radni: Kamila Beszczyńska – 14.30-15.30; Jarosław Beszczyński-14.00 – 15.00; Witold Waczyński – 15.00-16.00; Katarzyna Chłopecka 17.00-18.00

18.02.2020r.
dyżur pełni radny: Dariusz Mądrzejewski – 15.00-16.00

13.02.2020r. (czwartek)
dyżur pełni radna: Dagmara Tuszyńska – 15.00-16.00

11.02.2020r
dyżur pełnią radni: Jacek Krzyżaniak i Wojciech Klabun – 14.00-15.00; Krystyna Żejmo-Wysocka – 15.00-16.00

28.01.2020r.
dyżur pełni radny: Piotr Lenkiewicz – godz. 14.00 – 16.00

21.01.2020r.
dyżur pełnią radni: Dariusz Mądrzejewski – 15.00-16.00; Margareta Skerska-Roman i Bartosz Szymanski – 16.00-18.00

14.01.2020r.
dyżur pełnią radni: Kamila Beszczyńska – 14.30-15.30; Jarosław Beszczyński-14.00 – 15.00; Witold Waczyński – 15.00-16.00; Katarzyna Chłopecka 17.00-18.00

09.01.2020r. (czwartek)
dyżur pełni radna: Dagmara Tuszyńska – 15.00-16.00

07.01.2020r.
dyżur pełnią radni: Jacek Krzyżaniak i Wojciech Klabun – 14.00-15.00; Krystyna Żejmo-Wysocka – 15.00-16.00

18.12.2019r.
dyżur pełni radna: Katarzyna Chłopecka - 12.30 - 13.30

16.12.2019r. (poniedziałek)
dyżur pełni radny: Adrian Mól - 15.00-16.00

10.12.2019r. godz. 14.00-16.00
dyżur pełnią radni: Witold Waczyński, Sławomir Kruszkowski, Krystyna Żejmo-Wysocka – godz. 16.00 – 17.00

3.12.2019r. godz. 14.00-16.00
dyżur pełnią radni: Margareta Skerska-Roman, Bartosz Szymanski - 16.00 - 18.00, Wojciech Klabun – 15.00-16.00, Jacek Krzyżaniak - 14.00 - 15.00

26.11.2019r. godz. 14.00-18.00

dyżur pełnią radni: Piotr Lenkiewicz, Bartłomiej Jóźwiak od godz. 15.00, Krystyna Żejmo-Wysocka – godz. 16.00 – 17.00

19.11.2019r. godz. 14.00-16.00
dyżur pełnią radni: Józef Wierniewski, Dariusz Mądrzejewski – 15.00-16.00, Katarzyna Chłopecka – 17.00-18.00, Kamila Beszczyńska – 14.30-16.00, Jarosław Beszczyński – 14.00-15.00

18.11.2019r. (poniedziałek)
dyżur pełni radny: Adrian Mól - 15.00-16.00

14.11.2019r. (czwartek)
dyżur pełni radna: Dagmara Tuszyńska – 14.00 – 15.00

5.11.2019r., godz. 14.00 – 16.00

dyżur pełnią radni: Witold Waczyński, Wojciech Klabun – 15.00 – 16.00
 
29.10.2019r., godz. 14.00 – 16.00
dyżur pełnią radni: Jan Ząbik, Danuta Zając

22.10.2019r., godz. 16.00-18.00

dyżur pełnią radni: Margareta Skerska-Roman, Bartosz Szymanski

15.10.2019r.
dyżur pełni radny: Jacek Krzyżaniak - godz. 15.00 – 16.00

10.10.2019r. (czwartek)
dyżur pełni radna: Dagmara Tuszyńska –godz. 15.00 – 16.00

8.10.2019r.
dyżur pełnią radni: Jarosław Beszczyński – godz. 14.00-15.00, Kamila Beszczyńska – godz. 15.00-16.00, Katarzyna Chłopecka – godz. 17.00-18.00

2.10.2019r. (środa)
dyżur pełnią radni: Piotr Lenkiewicz - 15.00-17.00, Michał Rzymyszkiewicz - 16.00-17.00

1.10.2019r. godz. 16.00-18.00;
dyżur pełnią radni: Witold Waczyński – godz. 14.00-16.00, Wojciech Klabun – godz. 15.00-16.00

24.09.2019r.
dyżur pełnią radni: Józef Wierniewsk – godz. 15.00-16.00

17.09.2019r.
dyżur pełnią radni: Dariusz Mądrzejewski – godz. 16.00-17.00, Jacek Krzyżaniak – godz. 15.00-16.00

12.09.2019r. (czwartek) godz. 15.00 – 16.00
dyżur pełnią radni: Dagmara Tuszyńska, Bartłomiej Jóźwiak

10.09.2019r.
dyżur pełnią radni: Jarosław Beszczyński – godz. 14.00-15.00, Kamila Beszczyńska – godz. 15.00-16.00, Katarzyna Chłopecka – godz. 17.00-18.00

4.09.2019r. (środa),
dyżur pełnią radni: Michał Rzymyszkiewicz - godz. 16.00 – 17.00, Witold Waczyński – godz. 14.00 – 16.00

3.09.2019r.
dyżur pełnią radni: Wojciech Klabun – godz. 15.00 – 16.00, Krystyna Żejmo-Wysocka – godz. 16.00 – 17.00

27.08.2019r.
dyżur pełnią radne: Kamila Beszczyńska – godz. 15.00 – 16.00, Krystyna Żejmo-Wysocka – godz. 16.00 – 17.00

20.08.2019r., godz. 15.-00 – 16.00
dyżur pełnią radny: Dariusz Mądrzejewski

16.08.2019r. (piątek)
dyżur pełni radna: Katarzyna Czhłopecka – godz. godz. 8.00 – 9.00

13.08.2019r. godz. 16.00-18.00
dyżur pełnią radni: Margareta Skerska-Roman, Bartosz Szymanski

7.08.2019r. (środa)
dyżur pełnią radny: Michał Rzymyszkiewicz – godz. 16.00 – 17.00, Wojciech Klabun – godz. 15.00 – 16.00

6.08.2019r., godz. 14.00 – 16.00
dyżur pełnią radni: Witold Waczyński, Sławomir Kruszkowski

30.07.2019r., godz. 14.00 – 15.00
dyżur pełnią radni: Jan Ząbik, Danuta Zając

23.07.2019r.
dyżur pełnią radni: Jarosław Beszczyński – godz. 14.00 – 15.00, Kamila Beszczyńska – godz. 15.00 – 16.00, Witold Waczyński – godz. 14.00 – 16.00

16.07.2019r.

dyżur pełni radny: Dariusz Mądrzejewski - godz. 15.00 – 16.00

11.07.2019r. (czwartek)
dyżur pełni radna: Dagmara Tuszyńska – godz. godz. 15.00 – 16.00

3.07.2019r. (środa)
dyżur pełni radny: Michał Rzymyszkiewicz - 16.00-17.00

2.07.2019r.
dyżur pełni radny: Piotr Lenkiewicz

25.06.2019r.

dyżur pełnią radni: Jarosław Beszczyński – godz. 14.00 – 15.00, Kamila Beszczyńska – godz. 15.00 – 16.00, Katarzyna Chłopecka – godz. 17.00 – 18.00

19.06.2019r. (środa)
dyżur pełni radny: Jacek Krzyżaniak – 14.00 – 15.00

18.06.2019r.

dyżur pełnią radni: Witold Waczyński, Piotr Lenkiewicz – godz. godz. 15.00 – 16.00

13.06.2019r. (czwartek)
dyżur pełni radna: Dagmara Tuszyńska – godz. godz. 15.00 – 16.00

11.06.2019r. godz. 16.00-18.00
dyżur pełnią radni: Margareta Skerska-Roman, Bartosz Szymanski

5.06.2019r. (środa)
dyżur pełnią radni: Michał Rzymyszkiewicz - 16.00-17.00, Józef Wierniewski - 15.00-16.00

9.05.2019r. (czwartek)
dyżur pełni radna: Dagmara Tuszyńska – godz. godz. 15.00 – 16.00

30.04.2019r.
dyżur pełni radny: Piotr Lenkiewicz

23.04.2019r.
dyżur pełnią radni: Danuta Zając, Jan Ząbik

11.04.2019r. (czwartek)

dyżur pełni radna: Dagmara Tuszyńska – godz. godz. 15.00 – 16.00

9.04.2019r.
dyżur pełnią radni: Wojciech Klabun, Katarzyna Chłopecka – godz. 17.00 – 18.00

3.04.2019r. (środa)

dyżur pełnią radni: Michał Rzymyszkiewicz - 16.00-17.00, Józef Wierniewski - 15.00-16.00

2.04.2019r. godz. 16.00-18.00
dyżur pełnią radni: Margareta Skerska-Roman, Bartosz Szymanski

26.03.2019r.
dyżur pełnią radni: Witold Waczyński, Sławomir Kruszkowski

19.03.2019r. godz. 15.00-16.00

dyżur pełnią radni: Dariusz Mądrzejewski, Bartłomiej Jóźwiak

14.03.2019r. (czwartek)
dyżur pełni radna: Dagmara Tuszyńska – godz. godz. 15.00 – 16.00

12.03.2019r.
dyżur pełnią radni: Piotr Lenkiewicz, Sławomir Kruszkowski

6.03.2019r. (środa), godz. 16.00 – 17.00
dyżur pełnią radni: Michał Rzymyszkiewicz, Jacek Krzyżaniak

5.03.2019r.
dyżur pełnią radni: Wojciech Klabun, Katarzyna Chłopecka – godz. 17.00 – 18.00

26.02.2019r.
dyżur pełnią radni: Kamila Beszczyńska, Jarosław Beszczyński

19.02.2019r.
dyżur pełnią radni: Witold Waczyński, Sławomir Kruszkowski

14.02.2019r. (czwartek)
dyżur pełnią radna: Dagmara Tuszyńska – godz. godz. 15.00 – 16.00

12.02.2019r. godz. 16.00-18.00
dyżur pełnią radni: Margareta Skerska-Roman, Bartosz Szymanski

6.02.2019r. (środa)
dyżur pełnią radny: Michał Rzymyszkiewicz – godz. 16.00 – 17.00

5.02.2019r.
dyżur pełnią radni: Wojciech Klabun, Katarzyna Chłopecka – godz. 17.00 – 18.00

29.01.2019r.
dyżur pełnią radni: Jan Ząbik, Danuta Zając

22.01.2019r.

dyżur pełni radny: Witold Waczyński

15.01.2019r.
dyżur pełnią radni: Jacek Krzyżaniak, Maciej Krużewski

08.01.2019r.
dyżur pełni radny: Wojciech Klabun


Dyżury poza Urzędem Miasta Torunia


Beszczyńska Kamila

- Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Gagarina 36 (pok. n-lski) - I wtorek m-ca - 9.00 – 10.00.

Beszczyński Jarosław
- po indywidualnym telefonicznym umówieniu: tel. 664 780 638

Gulewski Paweł

- Szkoła Podstawowa nr 13 ul. Krasińskiego 45/47 -II wtorek m-ca, co drugi miesiąc począwszy od lutego - 16.30 – 17.30.

Hartwich Jakub
- Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Targowa 17 - 30 października 2019 r., godz. 13.00-14.00.

Jakubaszek Michał
- Kancelaria Adwokacka, ul. Jagiellońska 25A/5 - I poniedziałek m-ca - godz. 18.00 - 19.00 po wcześniejszym umówieniu się osobiście lub tel. 607 636 486. Dyżury w innych terminach i miejscu możliwe są po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu.

Klabun Wojciech
- Szkoła Podstawowa nr 15, ul. Paderewskiego 5/11 - I poniedziałek m-ca - 16.00 – 17.00.

Kruszkowski Sławomir
- Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Kosynierów Kościuszkowski 6 - II czwartek m-ca (począwszy od lutego) 17.00 – 18.00.

Krużewski Maciej
7 marca  – SP6 - sobota,  godz.12-13
4 kwietnia – SP2 - sobota,  godz.12-13
9 maja  – SP16 - sobota,  godz.12-13
6 czerwca – SP35 - sobota,  godz.12-13
Lipiec, sierpień – kontakt mailowy: m.kruzewski@um.torun.pl
5 września  – SP6 - sobota,  godz.12-13
3 października  – SP2 - sobota,  godz.12-13
7 listopada  – SP16 - sobota,  godz.12-13
5 grudnia – SP35 - sobota,  godz.12-13

Krzyżaniak Jacek
- Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Rzepakowa 7/9 - I poniedziałek miesiąca - 17.30

Mądrzejewski Dariusz
- Biuro Poselskie Porozumienia, ul. Podmurna 20 - I poniedziałek miesiąca - 16.00 – 18.00.

Margareta Skerska-Roman

- Szkoła Podstawowa nr 13 ul. Krasińskiego 45/47 -II - 8 marca 2019 r. (piątek) - 16.30 – 17.30.

Metryczka
Podmiot udostępniający: BRM
Kto wytworzył: Radni
Data wytworzenia: 07-09-2010
Kto opublikował: Beata Czerwonka
Data publikacji: 00-00-0000 00:00:00
Kto zmodyfikował: Beata Czerwonka
Data ostatniej modyfikacji: 21-09-2022 14:17:51
bip.gov.pl U R Z Ą D   M I A S T A   T O R U N I A
Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Miasta Toruń
Strona Główna |  Dostęp do Informacji |  Redakcja |  Rejestr Zmian |  Statystyki |  Kontakt